درباره قسطینه

درباره قسطینه

بنی‌آدم اعضای یکدیگرند* که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی به درد آورد روزگار* دیگر عضو‌ها را نماند قرار

مجموعه قسطینه هم آرام و قرار نگرفت. درد و ناراحتی هموطنان، درد و غم خودمان شد. به دنبال راه‌حل  و راه چاره‌ای بودیم تا دوباره شادی را به مردم هدیه بدهیم.

ما به دنبال سود نبودیم و نیستم. از درد و مشکلات مردم رزق و روزی به دست نمی‌آوریم. فقط و فقط به دنبال آسان شدن سطح خرید هموطنان عزیزمان هستیم. تا بتوانند به رفاه مطلوبی دست پیدا کنند.

درباره قسطینه

درباره 1

مجموعه قسطینه ، در سال 1400 با شعار «با قسطینه رویاهاتو قسطی کن» شروع به کار کرد. شعار مجموعه دغدغه هرروز و هر شب ما شد. با یاری خداوند منان توانستیم چندین شرایط خرید اقساطی را به مجموعه‌مان اضافه کنیم. به جرأت می توان گفت نظیر این طرح ها را دیگر شرکت‌هایی که فروش اقساطی دارند هم نمی‌توانید پیدا کنید

ما فعل خواستن را برای شما صرف کردیم تا بتوانید رویاهایتان را زندگی کنید.در این راستا قبلیه های همدلی به ما پیوستند تا ما را در این سفر همراهی کنند.

به لطف خدای رحمان در حال حاضر بیش از 300 نمایندگی از سراسر ایران با مجموعه ما همکاری می‌کنند و مانند ما دلسوز هموطنانمان هستند.

درباره 2

اهداف قسطینه

با شرایط به وجود آمده در کشورمان باید گفت: قسطینه دفتری است که انتها ندارد. ما به ناچار روز به‌ روز بر اهدافی که داریم ، اضافه می کنیم تا شرایط بر وفق مراد هموطنان مان شود.

از جمله اهدافی  که داریم سروسامان دادن به شرایط خرید همنوعان مان است، تا بتوانند رویاهای شان را به راحتی تجربه کنند.

مطلوب ما این است که، نمایندگی های مان در سراسر ایران افزایش پیدا کند تا مردم به راحتی به ما دسترسی داشته باشند تا شرایط خرید اقساطی آسان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم بیاوریم. با این طرح ها افراد آسیب دیده با شرایط اقتصادی که دارند می توانند از همه امکاناتی که لایقشان است بهرمند شوند.

درباره 3

مجموعه قسطینه

 مجموعه قسطینه از چندین تیم قدرتمند در حیطه‌های مدیریت، حسابداری، بازرگانی، مشاوره، پشتیبانی، تولید محتوا بهره برده است. این تیم‌ها در راستای یک هدف واحد به همکاری با هم می پردازند.

تیم مدیریت و مالی

مریم روشنایی

مریم روشنایی

مدیر عامل

اکرم پیکری

اکرم پیکری

مدیر مالی

تیم تولید محتوا و سئو

محسن شاکردوست

تولید محتوا و سئو

علی کرمی نژاد

علی کرمی نژاد

تولید محتوا و سئو

فرزاذ نجفی

فرزاد نجفی

تولید محتوا و سئو

الناز جبارزاده

الناز جبارزاده

تولید محتوا و سئو


دلایل انتخاب قسطینه

با توجه به این‌که سایر همکاران ما هم فروش اقساطی را در مجموعه خود دارند، اما شرایط استفاده از این شرایط به‌ قدری سخت است که افراد در نیمه‌راه از خیر خرید اقساطی کالای مورد نیازشان می‌گذرند.

اما در مجموعه قسطینه ما شرایط را به‌گونه‌ای آسان کرده‌ایم که تمام افراد جامعه با هر شرایطی که دارند، دست‌خالی از مجموعه ما خارج نشوند. نقدینگی‌شان را حفظ کنند و با کمترین سود رویاهایشان را اقساطی خریداری کنند.

ما همه مردم را به یک چشم می‌بینم و برای همه افراد عزت و احترام ویژه‌ای قائل هستیم و دوست داریم تمام مردم به‌راحتی به هر آن چیزی که لایقشان است، دست پیدا کنند.

با مشاوره رایگانی که در خدمت مردم قرار می‌دهیم، تضمین می‌کنیم که می‌توانند با کم ترین سود و بدون پیش‌پرداخت لوازم مورد نیازشان را فراهم کنند.

برای  خرید اقساطی با  طرح های سفته،  چک ضمانت، بای چک، تامین اجتماعی، حکمت کارت، پایا و… با شماره ی زیر تماس گرفته تا همکاران شما را راهنمایی کنند

<<09369007386>>

بنر اقساطی
به قسطینه راهنما خوش آمده اید

برای خرید نقدی بر روی دکمه ی  نقدی کلیک  کرده  و سپس وارد بخش اطلاعات خرید شوید و سپس با وارد کردن اطلاعات شخصی وارد بخش پرداخت شده  و خرید خود را انجام دهید 

برای خرید اقساطی

برای خرید اقساطی  گوشی  ابتدا بر روی خرید اقساطی کلیک کرده و سپس  با انتخاب طرح مورد نظر وارد  صفحه ی محاسبه گر شوید و با تعیین پیش پرداخت و مدت زمان اقساطی میزان اقساط هر ماه شما را محاسبه گر حساب کرده و به شما اعلام میکند و سپس بعد از ان بر روی سفارش کلیک کرده و در این هنگام پیامکی حاوی یک لینک به شما ارسال شده که مدارک مورد نظر خود به ما ارسال کنید و ما بعد از تایید مدارک شما خرید اقساطی شما را با استفاده از تماس صوتی به شما اعلام کرده و توضیحات کامل به شما داده میشود